Viti i ri shkollor me Miros!

               Kategoritë
lemon-water, vera-2023

Të dashur nxënës, prindër dhe mësues, Ndërsa ditët e ngrohta të verës hapin rrugën ngadalë për përqafimin e freskët të vjeshtës, ne në Miros dëshirojmë të shprehim urimet tona më të ngrohta për fillimin e një viti të ri shkollor!  Për shkak të rëndësisë së arsimit, jemi krenar që ju mbështesim në udhën tuaj të […]

Uji i ri me lemon

               Kategoritë
lemon-water

Pritjes i erdhi fundi! Kemi kënaqësinë të ju prezantojmë Ujin me Limon nga Miros! Shije e re, paketim i ri. Kemi zgjedhur limonin e freskët dhe të shëndetshëm për të ofruar një përvojë autentike shijesh që do t’ju bëjë të ndiheni energjik. Përdorimi i Ujit të Limonit nga Miros do t’ju ndihmojë të rrisni imunitetin, […]

Shijoje verën me Miros

               Kategoritë
vera-2023

Jemi pjesë e pandashme e udhëtimeve dhe aventurave tuaja verore. I freskët, kristaltë, dhe i gatshëm për t’ju ofruar një shijim tërheqës, ky ujë i mrekullueshëm është burim i njohur i freskisë së natyrshme. Në një gotë të shkëlqyeshme të Ujit të Freskët të Verës, do të ndjeni se jeni pjesë e mrekullisë së bukurisë […]

Zbuloni përfitimet e pirjes së Ujit

               Kategoritë
Benefitet Shëndetësore

Përfitimet e Pirjes së Ujit të Freskët Miros për Shëndetin dhe Energjinë Tuaj! Nuk ka asgjë më të thjeshtë dhe më të rrënjosur se pirja e një gotë ujë të pastër dhe të freskët. Gjatë verës, kur dita është e ngrohtë dhe koha kërkon hidratim shtesë, Uji Miros është aleati juaj më i mirë për […]

Konkurs Pune

               Kategoritë
Konkurse

Miros shpall konkurs për pozitën: • SHOFER KAMIONI Regjioni – Prishtinë Kushtet: • Të posedojnë patent shoferi në kategorinë C. LIFERUES I MALLIT Regjioni – Ferizaj Kushtet: • Kandidatët duhet të kenë të përfunduar shkollën e mesme, • Të kenë aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit, • Të posedojnë patent shoferi në kategorinë B. Të gjithë […]

Furnizohu me pako familjare!

               Kategoritë
Water

Me Bidonin me Ujë Miros në shtëpinë tuaj, do të siguroheni që familja juaj do të ketë qasje në ujë të pastër dhe të freskët gjatë gjithë kohës. Në shtëpinë tuaj, nuk do të mungojë kurrë një gotë e shijshme e ujit të pastër. Zgjedhja e Ujit Miros është një mënyrë e thjeshtë dhe e […]

Konkurs Pune

               Kategoritë
Konkurse

Miros shpall konkurs pune për pozitën: • DEPOIST Regjioni – Prishtinè Pergiegjësitë: Ngarkimi i stafit tè shites • Menaxhimi i stokut nè depo • Barazimet e stafit. > Kushtet: • Kandidatet duhet ta kene tè perfunduar shkollen e mesme, • Të kene aftësi të shkelqyeshme të komunikimit, • Të posedojnë patent shoferin në kategoritë B. […]