Kategoritë
Konkurse

Miros shpall konkurs për pozitën:

• SHOFER KAMIONI Regjioni – Prishtinë

Kushtet:

• Të posedojnë patent shoferi në kategorinë C.

LIFERUES I MALLIT Regjioni – Ferizaj

Kushtet:

• Kandidatët duhet të kenë të përfunduar shkollën e mesme,

• Të kenë aftësi të shkëlqyeshme të komunikimit,

• Të posedojnë patent shoferi në kategorinë B.

Të gjithë të interesuarit duhet të dërgojnë CV-të si dhe një dëshmi që nuk janë në hetim në email: [email protected]. Konkursi do të jetë i hapur deri më datën 24.07.2023.

#stavhydrated

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Calendar

July 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Categories

Recent Comments